17. Tabor film festival, VT

Vrsta dogadjaja: 
Festival

Datum: 
Sunday, July 14, 2019 – 13:00

17. TABOR FILM FESTIVAL (TFF) – međunarodni festival kratkometražnog filma (11-14.7.2019.) Veliki Tabor (Desinić)

 

Kino Rustica / Off program

13.00 Zagorski specijal

DOM BORACA / HOME OF THE RESISTANCE (Hrvatska/Croatia, 2018, 45′) – dokumentarni / documentary

Ivan Ramljak

 

 

Kino Al fresco / Off program

16.00 Europska filmska akademija

KAPITALISTIS (Belgija/Francuska | Belgium/France, 2017, 15’) – igrani/fiction

Pablo Muñoz Gómez

 

BURKINA BRANDENBURG KOMPLEX (Njemačka/Germany, 2018, 19’) – igrani, eksperimentalni/fiction, experimental

Ulu Braun

 

ВИПУСК ’97 / GRADUATION ’97 / MATURA ’97 (Ukrajina/Ukraine, 2017, 19’) – igrani / fiction

Pavlo Ostrikov

 

MERYEM (Nizozemska/Netherlands, 2017, 16’) – dokumentarni/documentary

Reber Dosky

 

WILDEBEEST / DIVLJE ZVIJERI (Belgija/Belgium, 2017, 19’) – animacija/animation

Nicolas Keppens, Matthias Phlips

 

 

Filmski program / Domaća konjurencija

Kino Rustica

17.00 Životinjska farma / Animal farm

SOVJETSKI PSI / SOVIET SPACE DOGS (Hrvatska/Croatia 2018, 17’)

Nikica Zdunić

 

UDAHNUT ŽIVOT / IMBUED LIFE (Hrvatska/Croatia 2019, 12’)

Ivana Bošnjak, Thomas Johnson

 

MAČKA JE UVIJEK ŽENSKA / A CAT IS ALWAYS FEMALE (Hrvatska/Croatia 2019, 16’)

Martina Meštrović, Tanja Vujasinović

 

MESO / MEAT (Hrvatska/Croatia 2018, 18’)

Elvis Lenić

 

STEPSKA LISICA / STEPPE FOX (Hrvatska/Croatia 2018, 23’)

Andrija Mardešić

 

 

Kino Al fresco / Off program

18.00 Ognjen Glavonić: Retrospektiva

ŽIVAN PUJIĆ JIMMY (Srbija/Serbia, 2009, 20′) – dokumentarni / documentary

Ognjan Glavonić

 

RITAM GITARA, PRATEĆI VOKAL / RHYTHM GUITAR, BACKING VOCAL (Srbija/Serbia, 2010, 23′) – igrani / fiction

Ognjan Glavonić

 

OD PEPELA / MADE OF ASHES (Srbija/Serbia, 2012, 17′) – igrani / fiction

Ognjan Glavonić

 

 

Kino Rustica / Međunarodna konkurencija

19.00 Neprijatelj na vratima
THE MIGRATING IMAGE / MIGRACIJSKE SLIKE (Danska/Denmark, 2018, 28′)

Stefan Kruse (stefankruse87@gmail.com)

 

BLUE / PLAVO (Tajland, Francuska/Thailand, France, 2018, 12′)

Apichatpong Weerasethakul (n.lebel@agencecm.com)

 

EXCESS WILL SAVE US / U VIŠKU JE SPAS (Švedska/Sweden, 2018, 14′)

Morgane Dziurla-Petit (jing.haase@sfi.se)

 

THE NUMBER / BROJ (UK, JAR/UK, South Africa, 2017, 13’44”)

Manuela Gray (brendan@16oz.co.uk)

 

TO PLANT A FLAG / POSTAVLJANJE ZASTAVE (Norveška, Island/Norway, Iceland, 2018, 15′)

Bobbie Peers (jan@neweuropefilmsales.com)

 

 

Kino Tabor Varosh

21.00 Noć žive publike

SADA MOŽEMO UMRIJETI U MIRU / MAINTENANT ON PEUT MOURIR TRANQUILLE / NOW WE CAN DIE IN PEACE (Belgija, Francuska/Belgium, France, 2018, 4′) – igrani / fiction

Arnaud Guez

 

ŠTO ONI HOĆE? / WHAT DO THEY WANT? (Švicarska/Switzerland, 2018, 4’30”) – igrani / ficion

Charlotte & Laurent Annon

 

ČOVJEK S ČEKIĆEM / THE MAN WITH THE HAMMER (Slovenija, Njemačka/Slovenia, Germany, 2019, 9′) – igrani / ficion

Mario Zozin

 

UPORNI DUH / REBELLIOUS ESSENCE (Slovenija / Slovenia, 2017, 5′) – animacija / animation

Ana Čigon

 

RASPRŠENJE / DISPERSION (Belgija, Švicarska/Belgium, Switzerland, 2018, 8′) – igrani / fiction

Basile Vuillemin

 

SELFIES (Švicarska/Switzerland, 2018, 4′) – animacija / animation

Clauidus Gentinetta

 

TRI ŽENE NA KLUPI / NA JÊZYKACH / THREE WOMEN ON A BENCH (Poljska/Poland, 2018, 3’45”) – animacija / animation

Karolina Borgiasz

 

PROSTORIJA / ROOM (Poljska/Poland, 2018, 6′) – animacija / animation

Micha Socha

 

PRAZNICI / PRAZDNINY / DAYS OFF Češka/Czech Republic, 2018, 10’30”) – animacija / animation

Filip Blažek

 

ŽIVOT PREMA HETI / LIVING LIKE HETA (Švicarska/Switzerland, 2017, 6’) – animacija / animation

Isabella Luu, Kerstin Zemp, Bianca Caderas

 

DVIJE LOKVE / TWO PUDDLES (Engleska/England, 2018, 6’) – igrani / fiction

Timothy Keeling

 

KAMEN – ŠKARE – PAPIR / ROCK PAPER SCISSORS (UK, Japan 2019, 7’) – igrani / fiction

Morayo Akandé

 

GOZBA / BANKIET / BANQUET (Poljska/Poland, 2016, 3’30”) – animacija / animation

Julia Orlik

 

UNATRAG / REVERS (Norveška/Norway, 2017, 4′) – igrani / fiction

Thomas Bechmann

 

FEŠTA / FEST (Njemačka/Germany, 2018, 3’) – animacija, eksperimentalni / animation, experimental

Nikita Diakur

 

 

20.00 IGRALOM (Srb)

23.00 DJ VENOM (Hr)

Source: Портал за културу Југоисточне Европе SEEcult.org (http://www.seecult.org)

Подели:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Translate »