8. Tjedan turskog filma, ZG

Vrsta dogadjaja: 
Festival

Datum: 
Tuesday, May 21, 2019 – 19:00

Kino Europa, Varšavska 3, Zagreb

8. TJEDAN TURSKOG FILMA (21-26.5.2019.)

 

21.5.

 

19:00 SEZONA LOVA (2010) / AV MEVSIMI (2010)

r: Yavuz Turgul

uloge: Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen, Okan Yalabık, Riza Kocaoğlu

 

 

22.5.

 

17:00 ZRNO / BUGDAY

r: Semih Kaplanoğlu

uloge: Jean-Marc Barr, Ermin Bravo, Grigoriy Dobrygin, Cristina Flutur
 

19:00 HLADNOĆA KALANDARA / KALANDAR SOGUGU

r: Mustafa Kara

uloge: Haydar Şişman, Nuray Yeşilaraz, Ibrahim Kuvvet, Hanife Kara

 

 

23.5.

 

17:00 MOJ BRAT / KARDESIM BENIM

r: Mert Baykal

uloge: Burak Özcivit, Murat Boz, Asli Enver, Ahmet Gülhan
 

19:00 SVE SU RADOSTI MOGUĆE / BÜTÜN SAADETLER MÜMKÜNDÜR

r: Selman Kılıçaslan

uloge: Kemal Uçar, Arif Erkin, Ruhi Sarı, Nilay Erdönmez

 

 

24.5.

 

17:00 SAN / RÜYA

r: Derviş Zaim

uloge: Gizem Erdem, Ebru Helvacioglu, Dilsad Bozyigit, Gizem Akman, Mehmet Ali Nuroglu, Enis Arikan, Murat Karasu, Ibrahim Selim
 

19:00 61 DAN / IFTARLIK GAZOZ

r: Yüksel Aksu

uloge: Cem Yılmaz, Berat Efe Parlar, Okan Avcı, Yılmaz Bayraktar, Ümmü Putgul, Macit Koper, Greta Fusco, Mustafa Alabora
 

21:00 SERIJSKA KUHARICA / SOFRA SIRLARI

r: Ümit Ünal

uloge: Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Fırat Altunmeşe

 

 

25.5.

 

12:00 DRUŽBA MALIH SPASITELJA / RAFADAN TAYFA DEHLIZ MACERASI

r: İsmail Fidan

uloge: Nusret Çetinel, Levent Kol, Yağmur Sergen, Hakan Çoşar, Şirin Giobbi, Emine Sergen Kazbek, Aysın Işımer
 

17:00 MOJ BRAT / KARDESIM BENIM

r: Mert Baykal

uloge: Burak Özcivit, Murat Boz, Asli Enver, Ahmet Gülhan
 

19:00 61 DAN / IFTARLIK GAZOZ

r: Yüksel Aksu; uloge: Cem Yılmaz, Berat Efe Parlar, Okan Avcı, Yılmaz Bayraktar, Ümmü Putgul, Macit Koper, Greta Fusco, Mustafa Alabora

 

21:00 SEZONA LOVA (2010) / AV MEVSIMI

r: Yavuz Turgul; uloge: Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen, Okan Yalabık, Riza Kocaoğlu

 

 

26.5.

 

12:00 DRUŽBA MALIH SPASITELJA (RAFADAN TAYFA DEHLIZ MACERASI)

r: İsmail Fidan

uloge: Nusret Çetinel, Levent Kol, Yağmur Sergen, Hakan Çoşar, Şirin Giobbi, Emine Sergen Kazbek, Aysın Işımer
 

17:00 SAN / RÜYA

r: Derviş Zaim

uloge: Gizem Erdem, Ebru Helvacioglu, Dilsad Bozyigit, Gizem Akman, Mehmet Ali Nuroglu, Enis Arikan, Murat Karasu, Ibrahim Selim
 

19:00 SERIJSKA KUHARICA / SOFRA SIRLARI

r: Ümit Ünal

uloge: Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Fırat Altunmeşe
 

21:00 STABLO DIVLJE KRUŠKE / AHLAT AGACI

r: Nuri Bilge Ceylan

uloge: Aydın Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar, Hazar Ergüçlü

Source: Портал за културу Југоисточне Европе SEEcult.org (http://www.seecult.org)

Подели:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Translate »